Anuschka®

Rosen Tantau (2021)
Ilustrační foto Anuschka®

Nostalgická velkokvětá růže. A jak je u odrůd této skupiny obvyklé, potěší nás, když si tu krásu okouzlujícího květu na delším stonku můžeme přenést do našich příbytků. O odrůdě Anuschka® to platí obzvlášť, romantický květ ve váze příjemně dlouho vydrží a lesklé zdravé listy jej doplňují svou dokonalostí.
Na zahradě se bude vyjímat mezi trvalkami, ale i ve skupině s dalšími růžemi. Obohatí naši voňavou zahradu nebo si s ní můžeme "pouze" doplnit květinový záhon.

A jaké jsou další důvody, proč tuto odrůdu pěstujeme? Je zde jistá záruka kvality: v roce 2019 Anuschka® soutěžila s novinkami v Baden Badenu, je to jedna z nejvýznamnějších soutěží růží na světě. Byla mezi 135 kráskami od 34 šlechtitelů z celého světa. Okouzlila zářivými květy spolu se zdravými lesklými listy a byla jmenována královnou krásy mezi nejlepšími novošlechtěnci a oceněna zlatou medailí.

A že je toto jméno u pěstitelů oblíbené, ukazuje také skutečnost, že Anuschku najdeme nejen mezi růžemi, ale také například mezi rhododendrony nebo dokonce bramborami.

Cena:
260 Kč s DPH
Velkokvěté
Romantické
Výška:
80–100 cm
Sázet:
4-5 na m2
Rozestupy:
45 cm
Barva:
Květ:
9 cm | plný
Vůně:

Mrazuvzdornost:
Černá skvrnitost:
Padlí: